+48 94 342 70 97

+48 602 10 11 47

+48 698 35 39 93

Strona Główna » Oferta » Szkło » Lustra – wybór szkła do kuchni i szkła meblowego

Lustra – wybór szkła do kuchni i szkła meblowego

Wybór odpowiedniego mebla

Bez względu na to, jakiego rodzaju mebel będziecie Państwo dobierać do swojego domu, musicie zwrócić uwagę na szereg czynników. Tak samo jest czy to w przypadku frontów aluminiowych czy też na przykład luster. Ten ostatni mebel dobieramy przede wszystkim do naszych łazienek. I już na etapie podejmowania decyzji o kupnie odpowiedniego modelu lustra warto postawić sobie kilka pytań. Przede wszystkim, ważny jest jego rozmiar. Słyszymy często zdanie, że duże lustro może powiększyć małe pomieszczenia. Trudno się z tym nie zgodzić, jednak warto pamiętać o odpowiednich proporcjach, by pomieszczenia z ogromnymi lustrami nie stały się karykaturalne.

Oświetlenie

Nie mniej ważne od rozmiarów luster są ich oświetlenia. W przypadku łazienek raczej rzadko zdarza się, że mają one okna, a jeszcze rzadziej, że okna te zapewniają dobre oświetlenie każdego miejsca w łazience. W takim przypadku, kiedy planujemy zakup luster do naszych mieszkań, od razu musimy także pomyśleć o świetle, które pozwoli nam z nich korzystać. Bardzo dobrym rozwiązaniem byłyby w takim przypadku lustra z przygotowanym oświetleniem w postaci żarówek. Oferujemy jednak także pomoc w postaci rady, gdzie można zmieścić odpowiednie oświetlenie. Nasi pracownicy mieli okazję montować wiele modeli luster u różnych klientów. Gwarantujemy profesjonalizm na każdym kroku.

Zachęcamy Państwa również do sprawdzenia propozycji szkła Lacobel i innych produktów firmy Alumex.

 

  • Lustro grafitowe

  • Lustro brązowe

  • Lustro srebrne

 

Kontakt

Imię i nazwisko

Twój adres email

Temat

Treść wiadomości

Wpisz kod z obrazka captcha

[recaptcha]
Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez firmę Alumex Koszalin.

Znajdź dojazd

Made in

Nixo Studio | Strony Internetowe | Koszalin