+48 94 342 70 97

+48 602 10 11 47

+48 698 35 39 93

Strona Główna » Oferta » Szkło » Szkło z grafiką laminowane

Szkło z grafiką laminowane

Propozycja szkła Alumex

Szkłem laminowanym nazywamy co najmniej dwie tafle szkła, która połączone są ze sobą folią. Taki sposób łączenia otwiera przed jego użytkownikami zupełnie nowe możliwości zastosowania w codziennym życiu. Co ważne, jest to nie tylko rozwiązane atrakcyjne estetycznie, ale także bezpieczne. W przypadku stłuczenia wszystkie elementy szkła laminowanego zostają w folii – ryzyko skaleczenia przy zachowaniu środków ostrożności jest bardzo niewielkie.

Do laminowania wykorzystuje się folie przezroczyste, matowe, kolorowe jak i również wzory grafik oraz zdjęcia. Szkło laminowane znajduje szerokie zastosowanie między innymi jako wykładzina ścienna, podłoga, schody, wypełnienie drzwi i mebli. Właściwie jedyne, co ogranicza korzystanie ze szkła laminowanego to nasza wyobraźnia. Możliwości zastosowania, połączone z prężnie rozwijającą się techniką dają szeroki wachlarz możliwości.

Możecie Państwo przesłać własne aranżacje i pomysły, a my pomożemy je zrealizować. Naszym zadaniem jest przede wszystkim wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Warto w tym miejscu podkreślić, że jesteśmy nie tylko producentem szkła laminowanego czy szkła Lacobel, ale przede wszystkim ramek aluminiowych. Gwarantujemy profesjonalnie wykonane elementy.

Kontakt

Imię i nazwisko

Twój adres email

Temat

Treść wiadomości

Wpisz kod z obrazka captcha

[recaptcha]
Korzystając z tego formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez firmę Alumex Koszalin.

Znajdź dojazd

Made in

Nixo Studio | Strony Internetowe | Koszalin